»
»
»
Bresser Spectar 9-27x50 spotting scope

BRESSER SPECTAR 9-27X50 SPOTTING SCOPE

Product ID: [183 / 406]
Voordelige en compacte spotting scope
  • Ideaal voor beginners
  • Gemakkelijke bediening
  • Grote focus ring in het midden van de spotting scope
  • Ook geschikt voor digiscoping
Nog geen beoordelingen Schrijf de eerste review!
€89,90Voorraad: Op voorraad
Verwachte bezorgdatum: dinsdag 7 februari 2012 (overmorgen)

Bresser Spectar 9-27 x 50
Deze spotting scope uit de Spectar serie is een ideale beginners spotting scope. Deze spotting scope wordt  voornamelijk gebruikt als reisgenoot voor op vakanties, in de natuur of in de bergen. Met een variabele vergroting van 9x tot maximaal 27x kunt u gemakkelijk objecten dichterbij halen. Met een lensdiameter van 50mm geeft deze spotting scope bij een vergroting van 7x een zeer breed beeldveld en een helder en rustig beeld.

Grote focus ring in het midden van de spotting scope
De Spectar is uitgerust met een zeer snel focus systeem dat middels een dikke rubberen ring in het midden van de spotting scope is bevestigd, u kunt eenvoudig scherp stellen en inzoomen, zelfs met handschoenen aan en in natte en koude weersomstandigheden.

Ook geschikt voor digiscoping
Met de optionele camera adapter kunt u  een digitale compact camera aan de spotting scope bevestigen, zo kunt u dus zelfs op grote afstand  foto's maken van objecten.

BK 7 glas en volledig gecoat
Met de volledige coating van de lenzen geeft de kijker een goed beeld en is goed te gebruiken voor dagelijkse doeleinden wanneer er genoeg daglicht aanwezig is.


BUNDELAANBIEDINGEN Terug naar boven
REVIEWS Terug naar bovenEr zijn nog geen reviews geschreven over de Bresser Spectar 9-27x50 spotting scope.
Wees de eerste om een review te schrijven!

VRAAG & ANTWOORD Terug naar boven
Stel hier uw vraag
Uw naam E-mail adres (optioneel)
*Optioneel. Wordt weergegeven bij uw vraag. *Uw e-mail adres wordt enkel gebruikt voor notificatie bij antwoord

Vraag: carlo, 18 maart 2011 Gezichtsveld op 1000m: 70 m (bij 9x) wat betekent dat precies en 70 m is toch ook wel niet veel?? bij bresser 8x40 is het 143m... Antwoord: Het gezichtsveld is de breedte van het beeld wat u ziet bij een vergroting. Des te hoger de vergroting des te meer je inzoomt en des te kleiner het beeldveld ook zal zijn.

het beeldveld wordt bepaald door een combinatie van diameter van de lens van de spottingscope/ verrekijker en de vergroting.

Je zal dus altijd zien dat bij een lagere vergroting je een breder beeldveld hebt. Bij een hogere vergroting heb je dan ook een kleiner beeldveld.

Beeldveld is bijvoorbeeld belangrijk wanneer in 1x een groot overzicht gezien dient te worden (bijvoorbeeld op zee, of in de bergen)

Vraag: Ruud, 19 september 2010 Kan ik deze kijker ook gebruiken in de schietsport als baankijker Antwoord: Het zou eventueel kunnen, echter is hij daarvoor niet gemaakt.

SPECIFICATIES Terug naar boven
Algemeen
 Typespotting scope
 MerkBresser
SerieSpectar
Garantie2 jaar
Kleurzwart
Gewicht705 gram
 Waterdicht
 Afmetingen200×73×107 mm
 Geschikt voor brildragers
Optiek
 Lensdiameter50 mm
 Vergroting9 - 27×
 Uittredepupil5,56 - 1,85 mm
 Focus dichtbij5 m
 Schemergetal21,2 - 36,7
 Lichtsterkte30,9 - 3,4
 Gezichtsveld op 1000 meter70 m
 Lens-coatingFully Multi Coated (FMC)
 GlasmateriaalBK-7