Bynolyt Spacelyt T80 ED
Deze prachtige spotting scope van Bynolyt biedt een helder en contrastrijk beeld voor een scherpe prijs. Het Extra Low Dispersion glas heeft een bijzonder lage kleurschifting. U ziet een natuurgetrouw beeld en geen kleurranden langs het door u bekeken object. Vanwege de meerlaagse coatings van de optiek, zijn inwendige reflecties tot een nulpunt gereduceerd.
Oculairen
Deze telescoop wordt geleverd zonder oculair, maar wordt vaak gebruikt in combinatie met een 20-60x zoomoculair. Hij is echter ook goed te gebruiken met een 30x oculair of een 22x oculair. Dit laatste heeft een eye relief (vrije oogafstand) van maar liefst 33 meter en een gezichtsveld van 42 meter op 1000 meter. Het resultaat van deze combinaties is een lichtsterk apparaat, dat ook werkt bij omstandigheden met weinig licht.
Behuizing
De body van de Bynolyt Spacelyt T80 ED is gemaakt van extra sterk, maar lichtgewicht kunststof en is volkomen waterdicht. Vanwege zijn compacte, korte bouw is deze scope zeer populair bij natuurliefhebbers, die de telescoop lange tijd met zich mee moeten dragen.
Deze scoop wordt geleverd zonder oculair en is uit te rusten met de volgende oculairen:
Optische fotoadapter
Een prachtige feature van deze telescoop is dat er een bijpassende optische fotoadapter ( zie afbeelding hieronder) op kan worden gemonteerd. Hiermee tovert u uw telescoop in een mum van tijd om tot 1000mm telelens voor kleinbeeldfotografie. U heeft wel een voor uw camera geschikte T-2 ring nodig.






Er zijn nog geen beantwoorde vragen over de Bynolyt Spacelyt T80 ED exclusief oculair. Wees de eerste om een vraag te stellen!
| Algemeen | ||
|---|---|---|
| Type | spotting scope | |
![]() | Merk | Bynolyt |
![]() | Garantie | 25 jaar |
![]() | Kleur | zwart |
| Waterdicht | ![]() | |
| Geschikt voor brildragers | ![]() | |
| Afmetingen & Gewicht | ||
![]() | Gewicht | 1360 gram |
| Optiek | ||
| Lensdiameter | 80 mm | |
| Lens-coating | Multi-Coated (MC) | |